więcej...
Nie znaleziono :(
Strzemiona SAFE RIDING S-Light Flamingo Pink Safe Riding - 1
Strzemiona SAFE RIDING S-Light Flamingo Pink Safe Riding - 1 Strzemiona SAFE RIDING S-Light Flamingo Pink Safe Riding - 2 Strzemiona SAFE RIDING S-Light Flamingo Pink Safe Riding - 3 Strzemiona SAFE RIDING S-Light Flamingo Pink Safe Riding - 4 Strzemiona SAFE RIDING S-Light Flamingo Pink Safe Riding - 5 Strzemiona SAFE RIDING S-Light Flamingo Pink Safe Riding - 6

Strzemiona SAFE RIDING S-Light Flamingo Pink

:

Strzemiona Safe Riding S-Light

WięcejShow less
995,00 zł
Termin realizacji 7-21 dni
Termin realizacji zamówienia 1-3 dni robocze
Kod:
SL-FP
Lubię!0
Porównaj0
Zobacz także
Opis

Strzemiona Safe Riding to strzemiona bezpieczne powstałe z wiedzy i pasji do jazdy konnej.

 

Celem stworzenia tych strzemion było zapewnienie sportowcom i pasjonatom bezpiecznej, wygodnej i eleganckiej jazdy.

 

Strzemię S-Light to strzemię bezpieczne, które dzięki swojej konstrukcji jest w stanie uwolnić stopę jeźdźca pod każdym kątem. Zewnętrzne ramie strzemienia obraca się o 360° skutecznie umożliwiając wydostanie się stopy w razie upadku. Wystarczy minimalny nacisk na zewnątrz strzemienia, aby całkowicie je otworzyć uwalniając stopę i unikając tym samym ryzyka utknięcia stopy w strzemieniu.

 

Strzemię zawiera wszystkie funkcje bezpieczeństwa produktów Safe RiDing przy zaledwie 480 g wagi, w jeszcze bardziej eleganckim stylu.

Konstrukcja wykonana z lekkiego stopu aluminium ANTICORODAL jest dostępna w sześciu anodowanych kolorach, aby zaspokoić potrzeby wszystkich jeźdźców, zarówno zawodowców, jak i amatorów.

S Light to strzemię zaprojektowane w celu poszerzenia gamy naszych produktów bez poświęcania komfortu, wytrzymałości i dobrze znanych systemów bezpieczeństwa stosowanych już w modelach S1 i S2.

 

Strzemiona są w 100% certyfikowane i spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

 

Wykonane z ergonomicznego materiału, pochłaniają wstrząsy podczas jazdy a także doskonale amortyzują zapewniając odpowiednie odciążenie stawów kostek, kolan a także bioder co jest ważne szczególnie podczas skoków przez przeszkody.

 

Wkładka strzemienia wyprofilowana została pod kątem ułatwiającym prawidłowe ustawienie stopy.

 

Zastosowano w niej miniaturowe zębate kółeczka, które umożliwiają poruszanie się stopy na boki co pozwala na swobodne przesunięcie się stopy na zewnątrz a tym samym zwolnienie ramienia strzemienia i uwolnienie stopy przy upadku z konia.

 

Jednocześnie konstrukcja wkładki zapobiega przesuwaniu się stopy w przód i do tyłu, doskonale stabilizując ją w strzemieniu.

 

 

 

Strzemiona Safe Riding to połączenie najwyższej jakości, nowoczesnego designu i 100% bezpieczeństwa.

 

 

 

Produkt dostępny w ilości ograniczonej. Nie gwarantujemy że trafi do każdego zamówienia.

W celu uzyskania większej ilości informacji na temat dostępności produktu, sugerujemy najpierw kontakt telefoniczny z obsługą sklepu

WięcejShow less
Szczegóły produktu
SL-FP

Arkusz danych

Strzemiona i akcesoria
Strzemiona

Menu

Kod QR

Ustawienia

więcej...
Nie znaleziono :(

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj