Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje cookies.

Kask CASCO Mistrall 2

Termin realizacji zamówienia 3-14 dni roboczych

580,00 zł

 • Kask jeździecki Casco Mistrall-2 to zmodernizowana wersja znanego i lubianego kasku Mistrall. Jest on idealny do codziennego użytku. Wyjątkowo lekką wagę zawdzięcza zastosowanej technologii Monocoque- Inmold-Plus™, która zapewnia optymalną ochronę, unikalną wytrzymałość i stabilność.
  Efektywny system wentylacji umożliwia komfortowe użytkowanie kasku również przy upalnej pogodzie. Opatentowany system regulacji zapięć umożliwia dopasowanie pasków pod brodę nawet w trakcie jazdy. Kask posiada system regulacji rozmiaru Disk-Fit™, co pozwala precyzyjnie dopasować go do każdej głowy.

  Warto zwrócić uwagę na różnice w rozmiarach pomiędzy kaskami Mistrall i Mistrall-2. Inne zakresy rozmiarów umożliwiają wybranie takiego modelu, który lepiej będzie dopasowany do rozmiaru głowy jeźdźca.

  Rozmiary Mistrall-2: 

  XS/S - 50 - 54cm,

  S/M - 55 - 57cm,

  M/L - 58 - 60cm,

  L/XL - 60 - 63cm.

  Waga kasku: 450-500 g.

  Disc-Fit Comfort: regulacja rozmiaru pozwala idealnie dopasować kask do każdej głowy, zmiana rozmiaru jest prosta i wygodna dzięki taśmie z pokrętłem regulującym rozmiar.

  FreshAir ventilation: odpowiednio zaprojektowany system wentylacji w wewnętrznej części poszycia kasku zapewnia przepływ świeżego powietrza niezależnie od ilości wywietrzników w kasku.

  Monocoque in mold plus: zewnętrzna i wewnętrzna skorupa o różnych właściwościach zostały połączone w jednolitą całość. Ta wielowarstwowa konstrukcja ma właściwości niemożliwe do osiągnięcia w przypadku kasków jednowarstwowych.

  Patent Strapping: specjalny system trzypunktowego zapięcia pozwala na bezpieczne zapinanie i rozpinanie kasku, a także wygodną regulację nawet w trakcie jazdy.

  Zgodny z z rozporządzeniem europejskim VG1 01.040 2014-12

Recenzje

Napisz recenzję

Kask CASCO Mistrall 2

Kask CASCO Mistrall 2

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty z tej kategorii